مقالات - پمپ RV اینوکسپا – پمپ سانتریفیوژی با توان بالا (قسمت اول)

  • پمپ RV اینوکسپا – پمپ سانتریفیوژی با توان بالا (قسمت اول)
  • پمپ RV اینوکسپا – پمپ سانتریفیوژی با توان بالا (قسمت اول)

    

    

    

    

    

    : جابجا کننده ی محصولات به طور ملایم
   پمپ RV اینوکسپا, پمپی سانتریفیوژی با توانایی بالا و دارای پروانه ی حلزونی (پیچاپیچ) می باشد.این پمپ راه حلی مطلوب جهت جابجایی مایعات محتوی میزان بالای جامدات معلق (تا حداکثر 60 درصد) می باشد که پمپاژ آنها توسط پمپ های سانتریفیوژی معمولی (بدون وارد کردن خسارت به محصول) بسیار سخت است.
   به دلیل طراحی حلزونی شکل پروانه , محصول با ملایمت و بدون گیر کردن و لخته شدن پمپاژ می شود. بنابر آنچه گفته شد این پمپ ها برای پمپاژ و جابجایی میوه ها,زیتون, قارچ به صورت کامل یا خرد شده, تکه های پرتقال, توت فرنگی, سبزیجات و ماهی و ..... بسیار مناسب هستند. پمپاژ جامداتی با حداکثر قطر 75 میلی متر توسط این پمپ ها و بودن ایجاد خسارت ممکن می باشد.


   پروانه و بدنه ی پمپ های RV اینوکسپا با استفاده از ابزار های CFD (محاسبات دینامیک سیالات) پیشرفته طراحی شده اند که امکان انجام شبیه سازی های پیچیده را برای مایعات فراهم می سازند.

   الکتروپمپ RV اینوکسپا – پمپ سانتریفیوژی با توان بالا


   بازده هیدرولیکی تا 70 درصد در پمپ های RV اینوکسپا باعث کاهش مصرف انرژی برای رفع گیر کردن و لخته شدن محصول و در کل کاهش مصرف انرژی می شود. در نتیجه ی این کاهش در مصرف انرژی ، کمترین میزان انرژی گرمایی به سیال منتقل می شود و میزان بسیار پایین صدا توسط این پمپ ها ایجاد می شود.

    

  محصولات