اخبار - الکترو موتور های جدید کمپانی ABB مخصوص صنعت آب

  • الکترو موتور های جدید کمپانی ABB مخصوص صنعت آب
  •  

    

    

    

    

    

   الکترو موتور های جدید کمپانی ABB مخصوص صنعت آب


   مشکل سازگار کردن موتورها با استانداردهای خاص صنعت آب با انواع جدید موتورهای الکتریکی مخصوص این صنعت ساخته شده در کمپانی ABB حل شد.

    سلسله ی جدیدی از الکتروموتورهای ABB  جهت سازگاری و تطابق با خصوصیات مکانیکی و الکتریکی صنعت آب (Water Industry Mechanical and Electrical (WIMES) specification) طراحی شده اند که به مصرف کنندگان نهایی و تولیدکنندگان تجهیزات اصلی (OEMs = original equipment manufacturers ) انتخاب گسترده ای را برای تخصیص موتورها و گزینه هایی را برای استفاده این موتورها با هرگونه دستگاهی که به وسیله ی الکتروموتور به چرخش در می آید ارائه می کند.

   محافظت بیشتر در مقابل شرایط خارجی که در صنایع آب و فاضلاب وجود دارند از جمله محاسن دیگر این پمپ های مخصوص صنعت آب می باشد. این محافظهای بیشتر شامل پلاک مشخصات از جنس فولادضدزنگ تا قاب ساخته شده از چدن درجه ی بالا دارای پوشش سطحی ( رنگ ) از جنس C3M  مقاوم در برابر خوردگی مطابق با استاندارد  ISO 12944-2: 2007 هستند. در این پمپ ها استفاده از آب بندهای Vشکل و آب بندهای لابیرنت جهت محاظت از شفت و اجزای داخلی بر مقاومت و سازگاری آنها با کاربرد در صنعت آب افزوده است.

  محصولات